Spekulimet nuk kanë të ndalur për të ardhmën e Antoine Griezmann, pasi dukët që ky do të jetë sezoni i fundit në “Vincente Calderon”.

Klube si Manchester United, Bayern dhe PSG e dëshirojnë Griezmann në ekip dhe janë të gatshme të zbrazin arkat për të, kurse ky fakt dukët që i ka bindur zyrtarët e Atletico Madrid, të cilët e shohin Alexandre Lacazette si pasuesin e yllin aktual të skuadrës.

Artikulli paraprakPas interesimit për Kalinic dhe Bacca, Cannavaro e ‘frikëson’ edhe Napolin!
Artikulli tjetërDi Maria drejt gjigandit Italian