2016 deri tani ka sjelle shume gola te bukur me rofeshate por ky gol qe cjen nga Turqia ka nje ekzekutim perfekt. Wesley Sneijder fut nje top per Derdiyok dhe pjesa tjeter eshte magji.

Per me shume shijoni videon:

Artikulli paraprakFifa 2017 zbulon 10 pasuesit me te mire
Artikulli tjetërMilan, kinezët qetësojnë tifozët