Inter avanson 2:0 në derbin e 166. lokal përballë Milanos me golat e Candreva dhe Icardi, ndësa golat mund t’i shikoni këtu.

Artikulli paraprakFormacionet zyrare: Inter-Milan
Artikulli tjetërKoreografitë spektakolare para ndeshjes