Golat e Interit patët mundësi t’i shikoni më herët, kurse këtë herë të Milanos.

 

Artikulli paraprakE trentë, dramatike, spektakolare dhe për “infarkt”, derbi i Madoninna-s
Artikulli tjetërPas tre muajsh titullar te Stoke….