Ben Osborn shënoi një gol spektakolar në ndeshjen mes Nottingham Forest dhe Bristol City në Championshipin anglez.

Futbollisti i Nottingham Forest kreu një goditje dënimi të pazakontë

Shikojeni videon e mëposhtme:

Artikulli paraprakBarazim spektakolar i Chapecoense ndaj Palmeiras
Artikulli tjetërTaulant Xhaka “vendos” për Premier League