AC Milan njofton se Theo Hernández duke u kthyer nga ekipi kombëtar rezultoi pozitiv me Covid -19.

Autoritetet kompetente shëndetësore janë informuar dhe lojtari është mirë, dhe është futur në izolim të menjëhershëm, përcjell Korneri.net

Fati i keq në Milano vazhdon, sepse nuk po kalon një javë e plotë që nuk po lëndohet ndonjë lojtarë titullarë, kurse tash problemet shtohen me koronavirus. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here