Quhet Elena Tambini dhe është një gjyqtare italiane. Ajo gjykon futbollin profesionist nga Seria B e poshtë. Por njëkohësisht punon edhe si gazetare për Mediaset.

Një ndër pasionet e saj është edhe modelingu. Është mjaft aktive në rrjetet sociale nga ku po ju sjellim këto foto. Nuk ka dyshime që mund të cilësohet si arbitrja më seksi në botë.

Artikulli paraprakLule me dedikim nga Maradona, emocionohet Totti
Artikulli tjetërPiero Ausilio: Merkatoja e Interit edhe zyrtarisht e mbyllur