Cuneyt Caikr ka kopmlimentuar gjyqtarët kosovarë, Genc Nuza, Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj për arbitrimin që kanë bërë në ndeshjen Turqi-Moldavi.

“Ishte paraqitje fantastike e juaja dhe e asistentëve. Ju inkurajoi të vazhdoni me këtë ritëm”, mësohet se u ka thënë turku, kosovarëve.

Artikulli paraprakKombëtarja na kthen 12 vite pas, rekord negativ pas humbjes ndaj Bosnjës
Artikulli tjetërGruaja jo Ventura, largon Barzaglin nga formacioni!