Dy qytetarë janë gjuajtur mes veti me armë sot në qendër të Prishtinës.

Dhe nga kjo përleshje mes tyre për pak sa nuk pësuar edhe basketbollisti i njohur Edmond Azemi.

Njëri prej plumbave të shkrepur ka përfunduar në veturën e Azemi, i cili në ato momente ishte kalimtar rasti mëson Gazeta Zëri.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes për ta hetuar rastin.

 

Raporti: Zeri

Artikulli paraprakLajmi i fundit/ Tronditet Inter, De Boer drejt shkarkimit
Artikulli tjetërVazhdojnë rrugëtimim së bashku