Miqësore që kaloi me shumë gola.

Gjilani gjatë pasditës së sotme luajti përballë skuadrën shqiptare nga Maqedonia, Struga, duke barazuar me rezultat 3-3, në ndeshjen shumë të hapur, përcjell Korneri.net

Golat e gjilanasve i shënuan Gerhard Progni dy herë dhe një tjetër kroati, Tomislav Busiq. Gjatë këtyre ndeshjeve miqësore Gjilani po ka telashe në mbrojtje, që duhet të përmirsohet me çdo kusht para edicionit pranveror në Superligë. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here