Kontrata aktuale e Alex Sandro me Juventusin skadon në qershor të vitit 2022, në mediat italian ditëve të fundit është raportuar se Chelsea ose Manchester City do të bëjnë një ofertë prej 60 milionë eurove, shkruan “Korneri.net”.

Futbollisti 26-vjeçar deri më tani për kampionët italian ka luajtur deri më tani në 58 ndeshje dhe ka shënuar gjashtë gola./Korneri.net.

Artikulli paraprakE konfirmon prestigjozja italiane: Rezervisti i Milanit në “orbitën” e gjigantit spanjoll
Artikulli tjetërGattuso i ka idetë e qarta: Benevento, si finalja e Champions