Portieri Real Madrid, Keylor Navas, pritet të në fund të këtij edicioni nga skuadra nbretërore, bëjnë të ditur meduat spanjolle dhe italiane.

Los Blancos qysh tash ka filluar të mendoj për pasardhësin e Navasit, i cili këtë sezon nuk ka treguar më të mirën nga vetja.

Kurse, sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Navas mund të transferohu në Itali. Interesim për të thuhet se kanë shfaqur Inter, Milani dhe Juventusi.

Artikulli paraprakBrozovic të shtitet menjëherë, kërkesa e tifozëve!
Artikulli tjetërMinnesota ndali serinë e gjatë të Blazers