Ish-sulmuesi dhe ish-trajneri i Milanit, Philippo Inzaghi, ka bërë një gafë në rrjetin social “Instagram” që nuk kaloi pa u vënë re nga mediat italiane

“Super Pipo” ka dashur të kontaktojë në Instagram modelen dhe prezantuesen e “Uomini e Donne”, Rosa Perrota, por mesazhi gabimisht i ka shkuar një fanseje.

Artikulli paraprakSKANDALOZE: Zbuluan Donnarummën dhe Locatelin, Milani i pushon nga puna
Artikulli tjetërNë foto djaloshi që sot është ndër më të mirët në botë, dëshiron të luaj te Milan