Kundër Empoli grumbullimi i pare sezonal, por tani Gabigol pret për të bërë debutimin e tij zyrtar për Interin. Mes kampionatit dhe kupave De Boer do të japë mundesi lojtarit brazilian, por në cilin rol? Zgjidhjet nuk mungojnë: ja se si mund te luaje Interi me Gabigol ne fushen e lojes.

MBAS ICARDIT NE  4-2-3-1

1

SULMUES KRAHU NE 4-3-3

2

ME ICARDIN NE 4-4-2

3

ZEVENDES ICARDI NE 4-3-3

4

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Trepça89 – Liria [FOTO]
Artikulli tjetërMou: Më kritikuan? Futbolli është plot me Ajnshtajnë