Edhe ai nuk është imun ndaj Covid-19.

Ylli i mad hi PSG dhe futbollisti më i shtrenjtë në histori të futbollit, Neymar, ka dal pozitiv në testin e koronavirusit, ka njoftuar klubi parisien që ka shtuar se janë tre lojtarë me Covid-19, përcjell Korneri.net

Dy futbollistët tjerë janë Di Maria dhe Paredes, por lajmi se Neymar është infektuar me vitusin famkeq, ka bërë bujë të madhe në mediet botërore, edhe pse klubi ka njoftuar se për momentin lojtari është në gjendje stabile dhe shumë të mirë. /Korneri.net

Artikulli paraprakHow To Make Kissing More Interesting
Artikulli tjetërCompared – No-Hassle Programs Of essay pro