Wednesday, October 4, 2023

Drita fantastike, fitoi te Feronikeli 74’

0
Askush nuk e mendonte të ishte më ndryshe. Drita shënoi fitore në udhëtim te Feronikeli 74’ me rezultat 0-2, duke qëndruar gjithmonë lartë në renditjen...

[soccer-info id=’321′ type=’table’ style=’red_dark’ columns=’#,Team,P’ width=’300′ /]

[soccer-info id=’321′ type=’fixtures’ style=’red_dark’ width=’200′ /]

Napoli humbi nga Reali me autogolin e portierit, Lens më i fortë se Arsenali,...

0
Inter mori fitoren e parë në Champions League teksa mposhtën në San Siro, Benfican. Zikaltërit iu falën një goli të Marcus Thuram në pjesën...

Një Superligë e re? UEFA jep përgjigjen zyrtare dhe shteruese

0
UEFA ka hedhur poshtë zërat e medias spanjolle mbi planifikimin e një formati të ri, model Superlige, që do të aplikohej nga viti 2027. Në...

Napoli tronditet nga tërmeti para ndeshjes së Championsit me Realin

0
Frikë në Napoli pak orës para zhvillimit të ndeshjes Napoli – Real Madrid, e vlefshme për raundin e dytë të Grupit C të Champions...

Lëndohet edhe një lojtar i Interit, Inzaghit i duhet rotacioni

0
Interi do të rikthehet në fushë të shtunën në mbrëmje, për t’u përballur me Salernitanën në udhëtim, derisa zikaltrit do të provojnë të rikthehen...