Tyson Fury javën e kaluar ka thënë për Sky Sports se nuk i duhet një duel testues para përballjes me AJ, duke insistuar se do ta rrihte me një dorë. “Jam duke punuar, duke vrapuar dhe duke bërë sparing”, ka thënë Fury, duke shtuar se dueli me Joshuan mund të ndodhë në muajin prill të vitit 2018.

“Do të kthehem më 8 korrik në spektaklin Copper Box. Do të kem disa duele, dy apo tri dhe jam në pritje të Joshuas. Nuk kam dhënë para për dikë tjetër, dua ‘Zotëri Muskulin”.

Artikulli paraprakPër shumë kë është befasi, por James është më i miri në La Liga……
Artikulli tjetër“Mesazh” për Chelsea dhe Milan! Morata nuk akuzon Zidane, por bën me dije që gjatë verës mund….