Kombëtarja shqiptare do të luajë sonte në një miqësore luksi kundër Turqisë në Antalia.

Kompanitë e baste i ka ‘kapur’ frika për një fitore të mundshme të shqipërisë ku i kanë ulu koeficentin nga 11.75 ne 5 dhe fitoren e Turqisë nga 1.29 e kanë rritur në 1.65. Në 9 sfida që kombëtaret kanë zhvilluar me njëra tjetër Turqia ka 4 fitore, 2 barazime dhe 3 fitore për kombëtaren tonë.

Ndërsa me golavarazh jemi para 11-9. /Syri.net

 

Artikulli paraprakNënshkruan me Bajernin? Draxler jep këtë deklaratë misterioze
Artikulli tjetërTurqi – Shqipëri, ky është futbollisti që ka mahnitur Christian Panuccin në stervitje