Raportet e fundit në mediat spanjolle dhe franceze bëjnë të ditur se me gjasa shumë të mëdha Neymar mund ti bashkohet PSG gjatë kësaj vere, kurse Barcelona me paratë nga shitja e brazilianit kërkon një yll të madh që ta zëvendësojë atë, shkruan “Korneri.net”.

Nga ana tjetër mediat italiane të bazuara nga burimet e tyre pranë kampionëve të Italisë Juventus, bëjnë të ditur se Barcelona mund të tentojë transferimin e yllit argjentinas, Paulo Dybala./Korneri.net.

Artikulli paraprakKupa e Italisë: Zbulohen çiftet e raundit të parë! Çerekfinalet mund të jenë drithëruese….
Artikulli tjetërI “tepërti” tjetër te Milan, befason me skuadrën e re [FOTO]