Joe Hart dhe Manchester City do t’i ndajnë rrugët. Kështu shkruajnë mediat britanike që tashmë janë të sigurta se Ppe Guardiola i ka thënë reprezentuesit anglez që mund të gjejë skuadër tjetër sepse nuk llogaritë më në të, ndërsa tashmë rrugës për në Manchester është Claudio Bravo.

Këto foto tregojnë gjithçka, sesi Guardiola nuk është i kënaqur me Hart, e ky edhe më pak me tretmanin në klub andaj pritet që ditëve të ardhshme anglezi të gjejë ndonjë skuadër tjetër sa më shpejt në mënyrë që të jetë titullar, kurse shuma të cilën e kërkn City është rreth 15milionë funte.

Artikulli paraprakBoksi shqiptar në zi: Ndërron jetë Zijadin Rama
Artikulli tjetërPse vesh gjithmonë fanellë me mëngë te gjata? Përgjigja e Griezmann do të ju befasojë!!