Ata janë shokë të mirë nga koha kur luanin te Juventusi dhe pak para sfidës i ka shkruar mesazh italianit se ai do t’i shënojë dy gola, ky i fundit duket se nuk besonte një gjë të tillë – duke parë përgjigjen që ka bërë.

Më poshtë mund ta shikoni mesazhin që Morata e publikoi në rrjetet sociale.

Morata: Simone, ndjej se do t’i japësh dy gola

Zaza: Kokëtul

Image

Artikulli paraprakPeja e fitoi dramën ndaj Bashkimit
Artikulli tjetërTelashe të mëdha te Real Madridi!