Pas konsultimeve në bordin drejtues skuadra e Real Madrid në fund të sezonit ka vendosur të rikthejë dy futbollistë në “Santiago Bernabeu”.

Bëhet fjalë për Marcos Llorente dhe Jesus Vallejo të cilët janë huazuar respektivisht te Alaves dhe Eintracht Frankfurt, shkruan e përditshmja spanjolle “AS”.

Të dy lojtarët pritet që sezonin e ardhshëm të jenë pjesë e skuadrës A te ekipi i drejtuar nga Zinedine Zidane.

Image

Artikulli paraprakConte merr përgjigje të shpejt dhe negative nga Inter!
Artikulli tjetërMilani hidhet në sulm, Roma: Gerson largohet, vetëm nëse…