Chelsea ka bërë të ditur se John Terry do të largohet nga “Stamford Bridge” në fund të sezonit.

“John Terry dhe Chelsea sot së bashku bën të ditur se kapiteni ynë do të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni”, thuhet në njoftimin e klubit anglez.

Image

Artikulli paraprakNuk kishin as stadium, zhvisheshin për të mbledh para, tash në Premier League!!
Artikulli tjetërMbappe para Messi, Mertens apo Lewandowski…Ronaldo shumë larg!