Manchester United dhe Real Madrid kanë mbërritur në Shkup pasi më 8 gusht do të përballen në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Europës.

Super Kupa e Europës zhvillohet në “Filipe Arena 2”, ndërsa Shkupi i Maqedonisë është “blinduar” nga forca të shumta policore për shkak të kërcënimeve terroriste.

Ja atmosfera…

 
Artikulli paraprakOpcioni i fundit në sulmin e Milanos
Artikulli tjetërKy është përforcimi më i ri i Sigal Prishtinës