Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka vendosur ta rikthej Raul Gonzalez në ‘Santiago Bernabeu.

Këtë herë nuk bëhet fjalë për një rikthim në fushën e blertë por sulmuesi spanjoll do t’i bashkohet kryesisë së skuadrës së Real Madridit, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”.

Raúl është lojtari që ka luajtur më shumë ndeshje me fanellën e Real Madridit dhe është  golashënuesi i dytë më i mirë në historinë e skuadrës pas Cristiano Ronaldos.

Image

Artikulli paraprakNjë reklamë shumë interesante me Luis Suarez
Artikulli tjetërLiverpooli interesohet për dyshën e Romës