Ish-trajneri i Akademisë së Chelseat dhe Crawley Town, Dermot Drummy befasisht ka ndërruar jetë në moshën 54-vjeçare, shkruan tabloidi britanik “Mirror”.

Lajmi është konfirmuar nga djali i tij i cili shkruan në twitter: “Ok, kjo është dita më e vështirë. Për fat të keq babi im vdiq këtë mëngjes. Unë jam krenar për atë dhe për arritjet e tija në të gjitha aspektet e jetës”.

Image

Artikulli paraprakE rrallë / Kjo kompani e basteve paguan klientët për fitoren e Barçës: Pranon golin e Messi
Artikulli tjetërE BUJSHME / Dy ish-trajnerët e Shqipërisë drejt stolit të Italisë?