Një qytetar amerikan ka votuar Lionel Messin për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Donald Trump dhe Hillary Clinton ishin postin e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Gjithsesi një qytetar amerikan ka shkuar në qendrën e votimin me idenë e qartë se president ideal i SHBVA-ve do të ishte Lionel Messi, transmeton “Albeu.com”.

Ai ka injoruar Trump-in dhe Clinton-in duke votuar për yllin e Barcelonës.

messi

Artikulli paraprakA po i demotivon Bunjaki lojtarët e Kosovës, ja çka iu ka thënë sot në mëngjes
Artikulli tjetërMastour, vazhdon momenti negativ te Zwolle [VIDEO]