Futbollistët shqiptarë nuk ekspozojnë vetëm imazhet e tyre profesionale që lidhen me sportin. Të njohur tashmë edhe në mediat e huaja, ata nuk ngurojnë të tregojnë edhe për jetën e tyre private. Me fjalë dhe me foto.

Mes tyre ka nga ata që duan të bien më shumë në sy si Valoh Behrami dhe më të ndrojtur si Elseid Hysaj.

Më poshtë janë fotot e tetë futbollistëve shqiptarë me partneret e tyre seksi.

Artikulli paraprakZyrtare: Godet sërish Sigal Prishtina
Artikulli tjetërEkskluzive/ Sherr me Redi Jupin, trajneri e lë jashtë Kombëtares futbollistin kosovar