Ja kjo është fotoja e parë e përforcimit më të ri të Interit portugezit Joao Mario.

Ai spo arriti në aeropirtin Linate, dhe menjëherë është nis në drejtim të Coni, për t’i kryer vizitat mjekësore e më pas edhe të nënshkruaj kontratë të re.

Me Gabigol dhe Jao Mario, Inter po bëhets kuadër e fuqishme, por nuk besohet se Inter do të përfundoj me kaq përforcimet në ditët e fundit të afatit kalimtar veror.

Artikulli paraprakShorti Europa League
Artikulli tjetërMontella kishte 5 dëshira, Milan nuk i’a plotësoi asnjë