Nuk do koment kjo foto.
Ata që e panë ndeshjen Barcelona-Chelsea, e dinë sesi Courtois i pranoi golat nga Messi.

Kjo foto është pikërisht për belgun sesi është dashur të vishet në lojë. /Korneri.net

Artikulli paraprak“MBRETI” Messi deklasoi Chelsea
Artikulli tjetërGoli më i shpejtë i tij dhe më vonë ai jubilar