Ousmane Dembele ka befasuar ekipin e Barcelonës.

Ai nuk ka dëshirë që të qëndroj tek Borussia Dortmund.

Ai dëshiron të gjej një skuadër të re, shkruan Eurosport.

Por, Dembele nuk dëshiron t’i bashkohet gjigantit nga La Liga, Barcelonës.

Destinacion i mundshëm i 20 vjeçarit është Premierliga, ku interesim kanë shfaqur Chelsea dhe Manchester United.

Image

Artikulli paraprakMbrojtja e Juves po shpërbëhet? Kërkojnë të ikin katër lojtarë!
Artikulli tjetërInzaghi, 24 orë kohë për të vendosur për Shqipërinë