Të kapësh një top! Dy burra lakuriq me trupin mbuluar me tatuazhe kanë ndërprerë ndeshjen e kriketit në Sidneu të Austrisë të ligës Big Bash dhe kanë vrapuar lakuriq nëpër fushë para 40 mijë tifozëve.

Dy burrat me tatuzhe i kanë marrë ‘zvarrë’” 20 roje sogurie para se këta të fundit t’i shtrinin në tokë.

Ata  nuk kishin mbathur asgjë tjetër përveç çorapeve dhe këpucëve.

Artikulli paraprakConte bën çmenduri për të marrë Moratan tek Chelsea
Artikulli tjetërReal Madrid afër Ibrahimovic-it të ri!