Kur i afrohemi fundit të vitit “BeSoocer” ka publikuar formacionin më të mirë në 5 ligat më të mëdha evropiane.

Besojeni ose jo në këtë formacionin mungojnë shumë “yje” nga Real Madrid, Juventus, Manchester United, Chelsea dhe Bayern Munich.

Madje në këtë 11-she mungon edhe fituesi i “Topit të Artë”, Cristiano Ronaldo.

Ky është formacioni më i mirë nga Premier Liga, Bundesliga, La Liga, Serie A dhe Ligë 1, deri tani këtë sezon:

Image

Artikulli paraprakGazeta spanjolle zbulon transfertën e Barcelonës gjatë 2018-ës
Artikulli tjetërFraza që ndezi sherrin e derbit, “Ibra, flet shumë por lëviz pak”