Kombëtarja shqiptare do të ndeshet me Lihtenshtejnin ditën e nesërme dhe tashmë është bërë më i qartë formacioni që do të përdorë trajnieri De Biasi.

Pritet që Shqipëria të nisë me rreshtimin 4-2-3-1 kundër Lihtenshtejnit.

Në këtë formacion De Biasi do të eksperimentojë me lojtarët e rinj që ka ftuar dhe për herë të parë.

1_1475611765-5879479

Artikulli paraprakDrita po përgatitet në Durrës
Artikulli tjetërBunjaki: Flamurin kuqezi s’ka kush e ndal në Shkodër