Nëntori ka qenë një muaj i jashtëzakonshëm në Serie A, ku disa skuadra kanë arritur rezultate që ndoshta nuk ishin pritur në realitet.

Shkëlqimi i Milanit dhe Atalantas, ka bërë që futbollistë të këtyre skuadra të dominojnë këtë formacion, ku si portieri më i mirë është Etrit Berisha.

20161203_205150

Artikulli paraprak“Në Kombëtaren shqiptare thirren lojtarë sipas interesit!”
Artikulli tjetërKjo është nofka e Antonio Conte te Chelsea, pas 7 fitoreve radhazi [FOTO]