Artikulli paraprakMbrojtësi më i mirë i majtë në botë? Theo: Punoj shumë dhe nuk shoh dikë më të lartë se veten time
Artikulli tjetërReal Madrid del me komunikatë zyrtare për gjendejn e Bellingham