Për pak minuta në Mitrovicë në një mot të ligë dhe me shi, do të filloj ndeshja kampionale e Vala Superligës së Kosovës në futboll, Trepça’89-Trepça.
Lideri aktual kërkon edhe tri pikë të reja drejtë synimit, titullit kampion.

Artikulli paraprakPo bën revolucion në Bundesligë, klubi spanjoll e kërkon trajnerin e Hoffenheim
Artikulli tjetërZyrtare: Përfaqësuesja e Kosovës me trajner të ri