Lojë interesante dhe me gola pritet në Mitrovicë ndërmjet skuadrës vendase Trepçës 89′ dhe Drenicës.
Të dyja skuadrat kanë nga 36 pikë.
Formacionet zyrtare janë këto:

Artikulli paraprakDefinitivisht Ibrahimovic mund të shënoj gol edhe në Galaxy (Video)
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Feronikeli-Llapi