Artikulli paraprakXavi vrapoi nëpër dhomën e zhveshjes dhe u çmend për yjet e tij. Ishte brutale
Artikulli tjetërFati i zi po e përcjell Milanin, Salernitanan e shpëtoi portieri i tyre