Më në fund po fillon…ngjarja kryesore evropiane në futboll Liga e Kampionëve. Që në start kemi shumë ndeshje interesante të xhiros së parë, por ajo që ka fokusin më të madh është ndeshja që zhvillohet në Paris, ndërmjet Paris SG dhe Arsenal, në kuadër të frupit A.

Formacionet zyrtare janë këto:

 • ParisSG               
 • 16.Aréola(GK)
 • 2.Thiago Silva(C)
 • 4.Krychowiak
 • 5.Marquinhos
 • 6.Verratti
 • 9.Cavani
 • 11.Di María
 • 14.Matuidi
 • 17.Maxwell
 • 19.Aurier
 • 25.Rabiot
 • Arsenal
 • 13.Ospina(GK)
 • 6.Koscielny(C)
 • 7.Alexis Sánchez
 • 1.1Özil
 • 15.Oxlade-Chamberlain
 • 17.Iwobi
 • 18.Monreal
 • 19.Santi Cazorla
 • 20.Mustafi
 • 24.Bellerín
 • 34.Coquelin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here