Napoli: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Zielinski, Diawara, Hamsik; Callejon, Gabbiadini, Insigne.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Ranocchia, Miranda, Ansaldi; Brozovic, Kondogbia; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

Artikulli paraprak“Kur Milani e transferoi Matrin, jam mbyllur në banjo dhe kam qarë”
Artikulli tjetërLewandowski-Robben përmbysin Mainz, Bayern rimerr kreun