Artikulli paraprakFitore me vuajtje dhe tensione, Roma merr tri pikë ndaj Monza-s në “Olimpico”
Artikulli tjetërLajm i keq për Tuchel, nuk mund të llogarit për disa javë në lojtarin e mesfushës