Llapi e pret Gjilanin për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së 19-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll dhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi janë:

Artikulli paraprakMourinho nuk dëshiron largimin e tyre…
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Man. UTD – Bournemouth