Lazio luan për dy rezultate sonte.

Me barazim dhe me fitore kalon në fazën knock-out, ndërsa skuadrës belge Brugge, i duhet vetëm fitorja pë t’iu bashkuar skuadrave më të mira evropiane për këtë edicion.

Formacionet zyrtare janë këto:

Artikulli paraprakSwift Systems Of best paper writing service expertpaperwriter – What’s Required
Artikulli tjetërDënohen Peratici dhe Nedved, për shkak të fyrjeve ndaj gjyqtarëve