Artikulli paraprakLegjenda e futbollit mitrovicas Jeton Qubreli: “Ja pse Trepça89 pres të ketë sukses në Evropë”
Artikulli tjetërZyrtare: Ky është lajmi i fundit nga FFK për Trepçën ’89 dhe tifozët mitrovicas