Një tjetër ndeshje e fortë dhe interesante në Vala Superligë.
Feronikeli e pret Llapin në kryendeshje e xhiros së 25.
Formacionet zyrtare janë këto:

Artikulli paraprakFormacionet zyrtare: Trepça 89′- Drenica
Artikulli tjetërOtto John vendosi në fund