Kampioni aktual i Kosovës, kërkon fitoren e radhës në Vala Superligë pasi në shtëpi e pret Ferizajn. Formacionet janë zyrtare dhe sioas kësaj nuk ka ndonjë befasi pasi formacionet ishin të konfirmuara më herët.

Feronikeli: Neziri, Krasniqi, Doshlaku, Gërbeshi, Haliti, Shabani, Zhdrella, Maliqi, Gashi, Kurtishaj, Hoti

Ferizaj: Rexhepi, Pira, Idrizi, Istrefi, Tërshana, Bardhi, Thaqi,Bushi, Shabani, Sadrio, Salihu

Artikulli paraprakQumështi më i ri “POGBA”
Artikulli tjetërNuk e lejojnë të ikë aq lehtë!