Artikulli paraprakTrajneri dhe mesfushori i Dinamos, vlersojnë shumë Ballkanin
Artikulli tjetërPSG u deklasua nga Newcastle, Milan i pafat te Dortmundi, Man.City nuk gabon te Leipzig, Lazio fitoi në Skoci