Kane dal tashne zyrtarisht formacionet e ndeshjes derbi qe per pak minuta zhvillohet ne Peje ndermjet Beses dhe Prishtines.

Prishtina eshte e hendikepuar pasi nuk i luajne sy futbolliste shkaku i kartoneve te kuq.

Artikulli paraprakNuk e lejojnë të ikë aq lehtë!
Artikulli tjetërFeronikeli fitoi, por u frikësua nga Ferizaj