Mund të mos jetë ndeshje për titull të kampionit, apo edhe për Kupën e Kosovës, por gjithsesi mbetet njëra prej përballjeve më interesante dhe më të mira në futbollin tonë, Besa-Prishtina që për pak çaste zhvillohet në Pejë.
Formacionet zyrtare tashmë kanë dal, dhe janë si në vijim:

Artikulli paraprakNdeshja e vitit në Premier League, formacionet zyrtare Everton-Chelsea
Artikulli tjetërËshtë prit që Swansea të merr pikë në Old Trafford